Fahrzeugsuche
Neufahrzeug
Sunlight Adventure Cliff 602 RT !! Sie…






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
73.303 €
Your price: 67.890 €
Neufahrzeug
Sunlight Adventure Cliff 640 !!! Sie sparen…






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 2 |
66.454 €
Your price: 61.790 €
Neufahrzeug
Sunlight Adventure Cliff 640 !!! Sie sparen…






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 2 |
63.290 €
Your price: 58.290 €
Neufahrzeug
Sunlight Adventure Cliff 640 RT !! Sie…






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 4 |
72.153 €
Your price: 66.490 €
Neufahrzeug
Sunlight Cliff 600 IC-LINE 2026






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 2 |
61.360 €
Your price: 58.990 €
Neufahrzeug
Sunlight Cliff 600 IC-LINE Entry 2026






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 2 |
61.360 €
Your price: 58.890 €
Neufahrzeug
Sunlight Cliff 600 IC-LINE Entry 2026






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 2 |
61.360 €
Your price: 58.990 €
Neufahrzeug
Sunlight Cliff 640 IC-LINE 2026






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 2 |
64.518 €
Your price: 61.890 €
Neufahrzeug
Sunlight Vanlife 540 !!! Sie sparen 6.435,-…






| Length: | 541 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 2 |
65.925 €
Your price: 59.490 €
Neufahrzeug
Sunlight Vanlife 540 !!! Sie sparen 6.856,-…






| Length: | 541 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 2 |
68.746 €
Your price: 61.890 €