Fahrzeugsuche
Neufahrzeug
Weinsberg CaraBus EDITION FIRE 600 MQH Sie…






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 5 |
84.266 €
Your price: 77.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraBus EDITION FIRE 600 MQH Sie…






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 5 |
84.266 €
Your price: 77.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraBus EDITION FIRE 600 MQH Sie…






| Length: | 599 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 5 |
84.266 €
Your price: 77.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraLife 630 LQ !! SIE SPAREN…






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 3 |
76.572 €
Your price: 58.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraLife 630 LQ !! SIE SPAREN…






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 3 |
76.572 €
Your price: 58.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraLife 630 LQ !! SIE SPAREN…






| Length: | 636 cm |
| Width: | 205 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Manuell |
| Sleeping places maximum: | 3 |
76.572 €
Your price: 58.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg X-Pedition 600 MQ Fahrzeug sofort verfügbar…






| Length: | 594 cm |
| Width: | 206 cm |
| kW/PS: | 140/190 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 2 |
150.566 €
Your price: 144.890 €