Fahrzeugsuche
Neufahrzeug
Weinsberg CaraCompact Suite MB EDITION PEPPER 640…






| Length: | 698 cm |
| Width: | 230 cm |
| kW/PS: | 125/170 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
100.985 €
Your price: 86.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraCompact Suite MB EDITION PEPPER 640…






| Length: | 698 cm |
| Width: | 230 cm |
| kW/PS: | 125/170 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
100.296 €
Your price: 86.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraSuite 650 MF !! Sie Sparen…






| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 3 |
88.981 €
Your price: 79.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraSuite 650 MG !! Sie Sparen…






| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 3 |
89.381 €
Your price: 81.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraSuite 650 MG Sie Sparen 13.272,-…






| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 5 |
90.162 €
Your price: 76.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraSuite EDITION SPICY 650 MEG KW…




| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 103/140 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
89.491 €
Your price: 75.400 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraSuite Ford 550 MG !! Sie…






| Length: | 599 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 121/165 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
87.337 €
Your price: 73.890 €
Neufahrzeug
Weinsberg CaraSuite Ford 650 MEG !! Sie…






| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 121/165 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
90.285 €
Your price: 71.890 €
Gebrauchtfahrzeug
Weinsberg CaraSuite Ford 650 MF 2024






| Initial registration: | 03/2025 |
| Mileage: | 11100 km |
| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 114/155 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
90.474 €
Your price: 67.890 €
Gebrauchtfahrzeug
Weinsberg CaraSuite Ford 650 MF 2024






| Initial registration: | 03/2025 |
| Mileage: | 13000 km |
| Length: | 699 cm |
| Width: | 232 cm |
| kW/PS: | 114/155 |
| Engine gear: | Automatik |
| Sleeping places maximum: | 4 |
90.474 €
Your price: 69.890 €